Prosinec 2009

Že by konec ?

13. prosince 2009 v 21:03 | Magazine-m. |  Diary.
Přemýšlím,že tady s tím zkončím...
Nemám moc času.
Nebaví mě články co sem píšu.
Zdá se mi,že sem nezapadám.Že to tady jde mimo mě.
Ovšem se,ale ještě rozhodnu.Počkám jak se to vyvrbí :)
Monny.

NEW MOON.

12. prosince 2009 v 11:39 | Magazine-m. |  Diary.
Čas nemůžeme nafouknout.Den má 24 hodin a my se snažíme vše stihnout.To je také důvod,proč na blogu nic nepřibívá!-Času málo,hodně práce.

Včerejší páteční večer byl ve stylu pizzy s cappuccinem a posezení v kině na největším trháku této doby.Samozřejmě,že mluvím o NEW MOON.Opravdu mě film nadchl a to velice!
Snad nikdy jsem nezažila tak plné kino,udělala jsem dobře,že lístky jsme měli už měsíc předem!

S kámoškou jsme obdivovaly vypracované tělo Jacoba (Taylor Lautner).Ovšem nejem my.Celé kino bylo zahrnuto sexuálními výjřikřiky,když měl přijít na řadu polibek s Bellou.

Kino bylo plné slz,smíchu a již zminovaných sexuálních výkřiků.Musím se přiznat, i měla na mále nějakou tu slzičku neuronit,všechno bylo tak skvěle sehrané a romantické.

Moc se mi nelíbil KONEC!......Ano dopadlo to tak jak to dopadlo (nebudu říkat jak,pro ty co se teprve na to chystají).Nelíbil se mi,protože byl ......jak to říci...byl rychlí a nečekaný,ale v tom je nejspíše to kouzlo a nám nezbývá nic jiného než počkat na ECLIPSE-ZATMĚNÍ!. :)

Je sobota a mě čeká VÁNOČNÍ ÚKLID...Nechce se mi,jsem lenoch,ale neznám nikoho,koho by uklízení bavilo.Nebo vás snad jo ? A ten kdo už shlédl NEW MOON co na to řikáte ? :)

With love Monny.


3.kolo Most beautiful girl~Nejkrásnější dívka

8. prosince 2009 v 15:36 | Magazine-m. |  News.
Další kolo je už za námi.Všechny jste moc krásné,ale opět musí 4 z kola ven.

Bohužel vypadávají :
1. Misssulqa
2. Princeznička-Dedaska
3. Týnunka
4. M.upřímná
Děkuju moc,že jste se soutěže zůčastnily :)


Nyní soutěžící co postupují :
1.AnetNelly
2.Princess.N*
3.KoOi ~ ll <3
4.Terinna

Už jste jen 4 ! V příštím kole vypadnou 2 !
Můžete hlasovat do 22.12
Vše pod perexem!

No time !

7. prosince 2009 v 19:01 | Magazine-m. |  Diary.
Zdravím,předem se chci omluvit za spoždění soutěže Most beautiful girl,což mělo být už v neděli,ale já nestíhám.Doufám,že zítra tady chvíly posedím a budu se zde tomu věnovat.

Důvod,že zde nejsem,je nejspíše 14 dní zameškaných ve škole díky mé neodbytné chřipce.Snažím se vše dopsat a učit se na pár testů,ovšem ani k tomu jsem se zatím nedostala.
Ovšem dříve nebo později se tomu věnovat musím.

Doufám tedy,že zítra nějakou tu chvilku obětuji blogu a připravím pro vás pokračování soutěže a články.
S láskou Monny.

PS: Nemám ráda mlhu,je těžká pro mé upravované kudrnaté vlasy a vlnky mi nevydrží :/!!!
SAKRA ! :D Marně doufám,že toto počasí odstoupí !


Taylor Swift: The New York Times Style Magazine

5. prosince 2009 v 11:23 | Magazine-m. |  Shoots.
Taylor Swift je covergirl v New York Times Style Magazine.
Taylor se proměnila v uplně něco jiného.Její jemný make-up ve více extravagantní a kudrnaté vlasy se změnily v natupírované culíky.Ovšem to nemění nic na tom,že to Taylor sluší.
Monny.
Více v cč.

Lady Gaga Elle December-January 2009/2010

4. prosince 2009 v 18:16 | Magazine-m. |  Shoots.
Lady Gaga se objeví v prosincovém čisle ELLE. Bez obvyklého pobuřujícího make-upu a příliš extravagantního oblečení,si mohu dovolit říci,že jí to sluší. Blondaté lokny vypadají skvěle a jsou sexy.

Nejsem obdivovatelka Lady Gagy,její extravagantní styl je mi proti srsti,ale tyto fotky se mi opravdu líbí,vypadá na nich normálně a působí na mě skvělím dojmem.
Lady Gaga mluví o svých plánech do budoucna,chce mít normální rodinu s milujícím manželem a dětmi.
Více v cč.

Sex ve městě 2

3. prosince 2009 v 13:40 | Magazine-m. |  Recenze.
Sex ve městě 2 je film pojednávající nejen o životním stylu několika různých osobností s různými úspěchy i neúspěchy, ale je také plný sexu a módy. Hlavní hrdinka Sarrah Jessica Parker alias Carrie Bradshaw, opět vystřídá spoustu úžasných oblečků, nechybí modely od Halston, Chanel, Manolo Blahnik a dalších.
Sex ve městě 2 je volným pokračováním snímku z loňského léta, který se stal doslova filmovým hitem. Tvůrci si proto nemohli nechat ujít tak výjimečnou příležitost uvést na plátna kin druhý díl, který má být "prý" ještě lepší! Znovu se setkáme se všemi hlavními hrdinkami - Carrie, Samanthou, Charlottou a Mirandou, ale nebudou chybět také jejich osudoví muži. Chrise Notha uvidíme jako Pana Božského, Davida Eigenberga jako Stevea, Evana Handlera jako Harryho, Jasona Lewise jako Smitha, Maria Cantonea jako Anthonyho a Willieho Garsona jako Stanforda Blatche.
více v cč.

1.prosince

1. prosince 2009 v 16:11 | Magazine-m. |  Diary.
První prosincoví den a já jsem doma.Stále mě totiž zmáhá nemoc,už druhým týdnem.Zdá se,že budu doma až do konce týdne.I když mi to vlastně nevadí,při pohledu z okna bych venku být nechtěla.
Potřebuju nutně na doplnění gelových nehtů.Bojím se,že při tukání do klávesnice mi odpadají.

Už se nemůžu dočkat,až pojedu na vánoční nákupy do Prahy.Nemám ještě absolutně nic nakoupeného,jak pro sebe,tak pro ostatní.Tím pro sebe myslím,že mi moje milované rodiče dají nějakých pár tisíc a já si půjdu nakoupit oblečení.Znáte to,oni neodhadnou co přesně potřebujete a tak se každým rokem vydávám na nákupy co si nadělím pod stromeček.
Nakupujete si oblečení taky sami nebo to necháváte na druhých ?.Setkávám se s různými názory,pro někoho to je nepředstavitelné a nepraktické,protože příjdete o ten pocit překvapení,ale mě to nevadí,pořád tam je ten pocit radosti,at už mi to koupí někdo jiný nebo já.

Už na mě čeká další čaj a film.Takže se zatím mějte.
Monny.

Lookbook.

1. prosince 2009 v 15:46 | Magazine-m. |  Lookbook.
Na lookbooku najdete plno inspirace.Tady je pár outfitů,které se mě zaujaly,at uz botami nebo svetrem,příjdou mi dokonalé.
Monny.
Více v cč.

Tak trochu jiné kabelky.

1. prosince 2009 v 15:15 | Magazine-m. |  Fashion.
Kabelka je pro dívku velice důležitá.Ovšem jestli chcete být středem pozornosti,měly by jste si pořídit kabelku například ve tvaru sýra,hrací kostky nebo dokonce i korzetu.
Je pravda,že si moc nepotrpíme,když uvidíme dvojnici co má stejnou kabelku či něco jiného.Myslím,že s takovými extravagantními kousky co jsou tady,tak to nehrozí.Opravdu budete jedinečné.
Monny.
Více v cč.